Home » Strony » Referencje

Referencje

Do Pani Hani trafiłam przypadkiem kiedy szukałam refleksoterapii na Ursynowie zapisanej przez lekarza z powodu zaburzeń hormonalnych. Podeszłam do tych zabiegów z pewną nieufnością ale już po czwartym zrozumiałam ze to działa. Uciskane miejsca, które na początku bolały przestały boleć. Były też takie, te najważniejsze biorąc pod uwagę cel leczenia, których ból zaczął ustępować pod koniec terapii. Delikatność i doświadczenie Pani Hani sprawiło, że zaufałam i dokończyłam terapię. Przekonałam się też, że mój sceptycyzm był nie na miejscu a skutki terapii przeprowadzonej przez Panią Hanię mogłam doświadczyć osobiście. Jednak to nie koniec mojego kontaktu z Panią Hanią. Zaufanie do Jej dotyku wzrosło na tyle, iż zdecydowałam się na cykliczne masaże pleców dla przyjemności i relaksu. Pół godziny na stole u Pani Hani w połączeniu z orientalną, relaksującą muzyką wystarczy, aby zapomnieć o troskach dnia codziennego.

Polecam!
Kasia K.

Gorąco polecam masaże wykonywane przez panią Hannę. Sama poddaję się regularnym zabiegom refleksologii stóp i twarzy od 8 miesięcy. Od samego początku urzekła mnie kameralna, domowa atmosfera tego miejsca, szeroki wachlarz proponowanych zabiegów, różnorodna, relaksująca muzyka, ale przede wszystkim profesjonalizm, otwartość i życzliwość samej pani Hanny :)

Magda Górecka

Pewnego niedzielnego poranka obudziłam się z porażeniem nerwu twarzowego. Lewa strona twarzy wykrzywiła się, oko nie domykało się, nie mogłam zmarszczyć czoła ani nosa.

Wizyta na ostrym dyżurze potwierdziła diagnozę. Lekarz zalecił wizyty w poniedziałek u specjalistów. Wiedziałam, że każda chwila jest ważna w leczeniu takiego schorzenia.

Pani Hania jeszcze tego samego dnia zajęła się mną. Uciskała odpowiednie punkty meridianowe na stopach i łydkach , zrobiła refleksoterapię twarzy, zaleciła i przećwiczyła ze mną specjalne ćwiczenia. Następnego dnia podjęłam też inne leczenie, ale nie zaprzestałam zabiegów u Pani Hani. Lekarz i pielęgniarki, którzy się mną zajmowali byli zdziwieni, że tak szybko nastąpiła poprawa. Jestem przekonana, że w dużej mierze to zasługa Pani Hani. Jeszcze raz dziękuję.

Urszula W.

Uwielbiam ludzi z pasją, ludzi, którzy kochają to co robią. I właśnie to czuję, gdy zajmuję się mną Hania. Jestem jej stałą klientką. Doświadczyłam i masażu klasycznego i odprężającego masażu miodem, i masażu twarzy, stabilizacji stopy i kolana a przede wszystkim serii refleksoterapii stóp. Za każdym razem byłam pod wrażeniem jej profesjonalizmu i jej cudownych rąk.

Od kilku lat miałam problem z drętwiejącym palcem u nogi – o wiele szybciej marzł niż inne, robił się biały  i „ obcy”. Wyjeżdżałam na narty i obawiałam się jak to będzie w minusowych temperaturach przez wiele godzin na stoku, skoro kilkuminutowe spacery zimą sprawiały mi już kłopot. Przed wyjazdem przeszłam cykl 10 zabiegów refleksoterapii – nie zawsze były przyjemne, ale żeby coś udrożnić czasami trzeba pocierpieć. Efekt był zaskakujący – palec zachowywał się tak jak pozostałe i nie miałam wrażenia, że jest obcy.

Od tego czasu co pół roku przechodzę serię zabiegów i jestem z nich bardzo zadowolona.

Gorąco polecam.

Eliza Z.

Bardzo polecam masaże u Pani Hani.  Moje bóle pleców całkowicie ustąpiły i teraz korzystam z masażu głównie dla przyjemności i relaksu.
Pani Hania, oprócz tego, że świetnie masuje, to jest też osobą bardzo delikatną,  subtelną o wysokiej kulturze osobistej.

Joanna K.