Home » Strony » O nauczycielach

O nauczycielach

Moi nauczyciele to ważna dla mnie zakładka. Dobry nauczyciel to osoba, która nie tylko poprawnie przekazuje wiedzę, ale emanuje miłością do przedmiotu wykładanego i do uczniów.

Oto moi nauczyciele z ostatnich lat:

*   Artur Malinowski – nauczyciel masażu klasycznego w Biostudio. Na jego zajęciach upewniłam się, że masowanie ludzi jest dla mnie wymarzona pracą.

*   Dariusz  Ruder – dyrektor i wykładowca w warszawskiej IARMT.  Świetny nauczyciel i twórczy refleksolog.

*   Alfredo Esposito Baltassarre – założyciel i wykładowca  The Zu Reflexology Higher School, uczelni kształcącej refleksologów w Mediolanie we Włoszech .   Alfredo  Baltassarre to refleksolog -artysta . Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie prowadzonym przez niego.

*   Dr Grażyna Walasek – nauczycielka Polskiego Stowarzyszenia Polarity i Terapii Czaszkowo-Krzyżowej. Pani o ogromnej wiedzy, wielkim talencie nauczycielskim, wysokich wibracjach. Uczestnictwo w zajęciach prowadzonych przez Panią Grażynę to nauka, terapia i przygoda.

*   Agnieszka Rosłan – na jej zajęciach rosło moje umiłowanie do tai chi i uczenia innych.

*   Marek Baliński – nauczyciel tai chi stylu chan.  Uczyłam się od niego cierpliwości i dystansu.

*   Mariusz Sroczyński – nauczyciel tai chi stylu yang. Uczy z wielką miłością i szacunkiem, nawet tych skrajnie     opornych na sztukę tai chi.

*   Marek Migała – bardzo doświadczony instruktor jogi Iyengara w szkole Joga Centrum Adama Bielewicza , człowiek o wielkim poczuciem humoru a jednocześnie rehabilitant.

*   Katarzyna Paczkowska – czarodziejka i specjalistka od różnych metod rozwoju osobistego. Założycielka Centrum NAMASTE.

Tu jest też miejsce, żeby wyrazić głęboką wdzięczność mojej rodzinie i moim przyjaciołom. To również moi nauczyciele. Dziękuję.

 

Jeśli uczeń jest gotów to nauczyciel sam się znajdzie.